Nasza firma jest stosunkowo młoda. Jednak dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu jakie obraliśmy przed założeniem działalności pozwala nam na profesjonalne wykonywanie zleceń. Przy wykonywaniu pracy poza profesjonalnym montażem i konfiguracją  interesuje nas bardzo pełne zadowolenie klienta. Elastycznie podchodzimy, również do terminów montażu. Instalacja odbywa się w sposób szybki i nie kolidujący z Państwa codziennymi obowiązkami. Staramy się montować w jak najmniej inwazyjny sposób.

 

Zapraszamy do kontaktu. Umówmy się na spotkanie. To nic nie kosztuje. Zyskać można bardzo dużo.

Podgląd IP

Już teraz mogą Państwo oglądać podgląd z kamer z dowolnego miejsca na ziemi. Dzięki zaawansowanej technologii możemy zapewnić widok z monitoringu poprzez każdy komputer podłączony do sieci internetowej.

Sukces

Monitoring to, również oko na finanse firmy. Dzięki niemu możemy się przyjrzeć jak działa i co można poprawić w funkcjonowaniu działalności. W dobie powracającego kryzysu jest to dodatkowe narzędzie do pilnowania większej rentowności.

Skonfiguruj pakiet!

Dzięki temu, że jesteśmy elastyczni dostosujemy sprzęt i konfigurację pod potrzeby Państwa firmy. Zapraszamy do kontaktu z nami! Razem na pewno dobierzemy odpowiedni system dla Państwa.